bed beer bicycle bus capacity cards clock comp conference dog exchange family facebook globe history jam lift logo-16 logo-19 microphone parking phone reception restaurant smoking tram walk wifi
+
×

V Klášteře Břevnov se tradice pohostinnosti pěstuje déle než 1000 roků

V břevnovském klášteře se lidé setkávají déle než 1000 let. Dokonce samo založení kláštera začalo (podle legendy) setkáním. Nad pramenem potoka Brusnice se setkali biskup Vojtěch Slavníkovec s knížetem Boleslavem z rodu Přemyslova. Přestože oba mocné rody spolu jinak tvrdě soupeřily, zde v Břevnově z tohoto setkání vzešla spolupráce, na jejímž konci stál nejstarší mužský klášter u nás.

In Catering 

In Catering se snaží v tradici plodných setkání pokračovat. Za bezmála 20 let činnosti v Klášteře Břevnov se zde uskutečnily stovky setkání, pracovní i mimopracovní. Konference a školení, ale i firemní večírky. Firemní prezentace i soukromé oslavy. Svateb by se člověk dopočítal jen těžko.

V čem tkví kouzlo Břevnova? Samo místo je prodchnuto duchovní atmosférou, jakmile projdete branou kláštera, jako by se zpomalil čas. Je to ten klid a důstojnost místa? Nebo to jsou praktické aspekty Kláštera Břevnov jako prostoru pro akce?

Proč u nás?

Kde jinde naleznete na jednom místě:

  • 2 poschodí salonků a reprezentačních sálů
  • barokní baziliku vhodnou nejen k uzavření církevního sňatku, ale třeba k uspořádání varhanního konceru
  • desítky parkovacích míst zdarma
  • ubytování v ekohotelu
  • vyhlášenou staročeskou restauraci

A to vše v Praze, pár minut od Pražského hradu, nebo nedaleko letiště, podívate-li se z druhé strany.

Tak co, přijdete se podívat? Přijďte, v Klášteře Břevnov vás vždycky rádi uvidíme.

  • slidebg1
Incatering Group